Więcej wellness dla kota

  • by

Happy Cat „Fit & Well“ – najwyższa jakość dla największych smakoszy

Welles to obecnie najnowszy światowy trend, to dążenie do możliwie najdłuższego zachowania zdrowia, młodości i dobrej kondycji psychofizycznej. Produkty

 Happy Cat jako pierwsze uwzględniają tę ideę w zakresie karm dla kotów. Powód jest bardzo prosty: Welles i zdrowe odżywianie tworzą nierozerwalną parę. Kto odżywia się zdrowo, w urozmaicony i zbilansowany sposób, ten czuję się naprawdę „Fit & Well“.

Więcej wellness dzięki różnorodności

Tajemnicą receptur Happy Cat są zróżnicowane, wysokiej jakości lekkostrawne składniki. Wspomagają one w najlepszy z możliwych sposobów przemianę materii u kotów. Rezultatem tego jest zdrowie i dobre samopoczucie kota. Dodatkowym plusem jest jedyna w swoim rodzaju formuła „Happy Cat LifePlus Concept“. Dzięki swoim wysoce skutecznym, naturalnym komponentom wywiera ona dodatkowo korzystny wpływa na aktywność metaboliczną i wspomaga optymalne wykorzystanie substancji odżywczych. To, co najlepsze od matki natury. To co najlepsze, by zapewnić zdrowe i długie życie kotom. Korzyści, jakie w ten sposób czerpie cały organizm naszych ulubieńców, to:

+        Skóra & sierść – błyszcząca sierść, grube futro i zdrowa skora

+        Pielęgnacja zębów – silny zgryz i zdrowe zęby

+        Stabilny system immunologiczny – pełen witalności temperament

+        Układ pokarmowy – optymalna przyswajalność

+        Kontrola zakłaczania – naturalne wydalanie zbitek sierści

+        Kontrola kamicy moczowej – optymalna wartość pH moczu

= + + + + + + by zapewnić więcej wellness kotu! 

Najwyższa jakość dla każdego z największych smakoszy

Koty pokazują nam każdego dnia, co tak naprawdę oznacza „czerpać przyjemność”. Dotyczy to również tak istotnej sfery smacznego pożywienia. Dlatego też już od teraz karmy Happy Cat dostępne są w nowej, ulepszonej recepturze i najwyższej jakości dla naszych największych smakoszy. Jako że każdy kot jest kimś szczególnym, Happy Cat odpowiada na każde upodobania i wymagania odpowiednim produktem.

Obok pysznych karm „Adult Jagnięcina (Weide-Lamm)“ i „Adult Łosoś atlantycki (Atlantik-Lachs)“ linię w smaczny sposób urozmaica nowy rodzaj karmy „Adult Alpejska wołowina (Voralpen-Rind)“. Idealnym uzupełnieniem tych trzech delikatesów dla kotów dorosłych jest pyszna karma „Junior” dla małych kotów, „X-Large“ dla kotów ras dużych i do pielęgnacji zębów, „Light” o zawartości tłuszczu 8,5%, „Senior” dla kotów od 10. roku życia oraz  „Diet Niere/Kidney“ – skuteczna dieta w przypadku niewydolności nerek.

Wskazówka: Wszystkie karmy Happy Cat „Fit & Well“ charakteryzuje się zbalansowaną zawartością wapnia, magnezu, fosforu oraz sodu i spełniają w idealny sposób specjalne wymagania kotów długo- i krótkowłosych oraz kotów wrażliwych.

Nowość: Opakowania 300g i 1kg posiadają specjalne zamknięcia zapewniające świeżość i chroniące aromat karm, dzięki czemu karmy naszych czworonogów pozostaną świeże i smaczne przez dłuższy czas.

www.vitapol.pl