wystawy 2005

  • by

W dniach 16, 17 kwietnia w Warszawie odbyła się XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wystawiliśmy kotkę tajską CH Kocię w XI klasie wystawowej. Pierwszego dnia CH Kocia otrzymała EX1 CACIB, a drugiego dnia EX1 CACIB i była nominowana do BIS-ów.

W dniach 17, 18 września w Rydze odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #5050).  Wystawiliśmy kocura tajskiego Esteta w XIII klasie wystawowej. Pierwszego dnia Estet otrzymał CAC, a drugiego dnia CAC i był nominowany do BIS-ów i uzyskał tytuł: „BEST OF BEST IV”.

W dniach 15, 16 października 2005 r w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #5200). Wystawiliśmy kocura tajskiego Esteta w XIII/XI klasie wystawowej i kocura syberyjskiego Severin w XIII klasie wystawowej. Pierwszego dnia Estet otrzymał CAC i w ten sposób zdobył tytuł CH i przeszedł do XI klasy wystawowej. Drugiego dnia CH Estet uzyskał CACIB. Kocur Severin otrzymał pierwszego dnia CAC, a drugiego dnia EX1.

W dniach 19, 20 listopada w Rydze odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #5213). Wystawiliśmy kocura tajskiego CH Esteta w XI klasie wystawowej i kocura syberyjskiego Severina w XIII klasie wystawowej. Pierwszego i drugiego dnia CH Estet otrzymał CACIB i w ten sposób zdobył tytuł ICH i przeszedł do IX klasy wystawowej. Kocur Severin otrzymał pierwszego dnia EX1, a drugiego dnia CAC.

Tagi: