wystawy 2006

  • by

W dniach 4, 5 lutego w Lublinie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6053). Wystawiliśmy kotkę tajską Terra w XIII klasie wystawowej i kocura syberyjskiego Severin w XIII/XI klasie wystawowej. Pierwszego dnia Kocur Severin otrzymał CAC i w ten sposób zdobył tytuł CH i przeszedł do XI klasy wystawowej, a drugiego dnia w XI klasie otrzymał CACIB. Pierwszego dnia Terra otrzymała CAC, a drugiego dnia CAC i była nominowana do BIS-ów. W BIS-ach zajęła II miejsce na wystawie i uzyskała tytuł: „BEST OF BEST II”.

W dniach 18, 19 marca 2006 r w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6055). Wystawiliśmy kotkę tajską Terra w XIII/XI klasie wystawowej, kocura tajskiego Esteta w IX klasie i kotkę syberyjską Wolnushka w XIII klasie. Wszystkie koty wygrały w swoich grupach i uzyskały nominacje do tytułów. Kotka tajska Terra zakończyła starty w XIII klasie i zdobyła tytuł National Champion. Pierwszego i drugiego dnia wystawy była nominowana do BIS-ów i walczyła o wejście do finału.

W dniach 15, 16 kwietnia 2006 r w Rydze odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6093). Wystawiliśmy kotkę tajską Terra w XI klasie wystawowej, kocura tajskiego Esteta w IX/VII klasie, kotkę syberyjską Wolnushka w XIII/XI klasie i kocura syberyjskiego Severin w XI klasie. Wszystkie koty wygrały w swoich grupach i uzyskały nominacje do tytułów. Kotka tajska Terra zakończyła starty w XI klasie i zdobyła tytuł International Champion. Kocur tajski Estet zakończył starty w IX klasie zdobywając tytuł Grand International Champion. Kotka syberyjska Wolnushka zakończyła starty w XIII klasie i zdobyła tytuł National Champion, a kocur syberyjski Severin zakończył starty z XI klasie z tytułem International Champion. Pierwszego i drugiego dnia wystawy kotka Terra była nominowana do BIS-ów, pierwszego dnia nominację dostała również Wolnushka. Największą niespodziankę sprawiła nam Terra zdobywając pierwszego i drugiego dnia wystawy II miejsce. Terra zdobyła dwukrotnie tytuł „BEST OF BEST II”.

W dniach 6, 7 maja 2006 r we Wrocławiu odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6155). Wystawiliśmy kotkę tajską Terra w IX klasie wystawowej, kocura tajskiego Esteta w VII klasie i kotkę syberyjską Wolnushka w XI klasie. Wszystkie koty wygrały w swoich grupach i uzyskały nominacje do tytułów. Kotka syberyjska Wolnushka zakończyła starty w XI klasie i zdobyła tytuł International Champion. Pierwszego i drugiego dnia wystawy kotka Terra była nominowana do BIS-ów. Drugiego dnia wystawy Terra zdobywa tytuł „BEST OPPOSITE SEX”.

W dniach 13, 14 maja 2006 r w Wiedniu odbyła się Światowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6027). Wystawiliśmy kotkę tajską Terra w IX i VII klasie wystawowej, kocura tajskiego Esteta w VII klasie i kotkę syberyjską Wolnushka w IX klasie. Konkurencja była bardzo duża. Kotka tajska Terra zakończyła starty w IX klasie i zdobyła tytuł Grand International Champion. Kocur tajski Estet zakończył starty w VII klasie i uzyskał tytuł European Champion. Kotka syberyjska Wolnushka uzyskała 2 nominacje do tytułu.

Dnia 28 maja 2006 r. w Toruniu odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6184). Wystawiliśmy kocura tajskiego Esteta w V klasie wystawowej. Kocur tajski Estet wygrał w swojej klasie, był nominowany do bisów, uzyskał pierwszą nominację do tytułu Grand European Champion i tytuł Best in Variety.

Dnia 2 lipca w Eupen (Belgia) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6089). Wystawiliśmy kocura tajskiego Esteta w V klasie wystawowej. Kocur tajski Estet wygrał w swojej klasie i uzyskał drugą nominację do tytułu Grand European Champion.

Dnia 2 września 2006 r w Speyer (Niemcy) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6041). Wystawiliśmy kocura tajskiego Esteta w V i kotkę tajską Terra w VII klasie wystawowej. Kocur tajski Estet wygrał w swojej klasie, ale mając rozcięte ucho nie dostał nominacji do tytułu. Nasza kotka uzyskała pierwszą nominację do tytułu European Champion i tytuł „BEST IN VARIETY”.

Dnia 7 października 2006 roku w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6183). Wystawiliśmy kotkę tajską Terra w VII klasie wystawowej. Kotka tajska Terra uzyskała drugą nominację do tytułu European Champion i tytuł „BEST OF SEX”.

Dnia 11 i 12 listopada 2006 r w Wilnie (Litwa) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6294). Wystawiliśmy kocura tajskiego Esteta w V klasie wystawowej. Kocur tajski Estet wygrał po raz trzeci w swojej klasie i uzyskał tytułu Grand European Champion. Drugiego dnia startował w III klasie i zdobył pierwszą nominację do tytułu World Champion. Pierwszego i drugiego dnia wystawy Estet uzyskał nominację do BIS-ów  i zdobył tytuły „BEST OF BEST IV” i „BEST OPPOSITE SEX”.

Dnia 9 grudnia 2006 r w Mińsku (Białoruś) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #6313). Wystawiliśmy kocura tajskiego Esteta w III klasie wystawowej. Kocur Estet wygrał w swojej klasie i zdobył drugą nominację do tytułu World Champion.

Tagi: