wystawy 2007

  • by

Dnia 10 i 11 lutego w Lublinie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wystawiliśmy kotkę syberyjską Wolnushkę w I) klasie wystawowej. Wolnushka wygrała w swojej klasie i uzyskała tytuł Grand International Champion. Drugiego dnia wystawy kotka startowała w VII klasie i uzyskała pierwszą nominację do tytułu European Champion.

17 i 18 lutego w Zanicy odbyła się Światowa Wystawa Kotów Rasowych. Nasz kocur tajski ESTET zdobył tytuł WORLD CHAMPION. ESTET jest pierwszym w Polsce kocurem tajskim, który uzyskał tytuł WORLD CHAMPION. Na zakończenie kariery wystawowej Estet pokonał wszystkie kocury tajskie (przegrał z kotką)i zajął II miejsce w finale „Speciale Thai” – w konkursie startowało 45 kotów tajskich. Nasza kotka Terra zdobyła tytuł European Champion, brała udział w BIS-ach i dostała pierwszą nominację do tytułu Grand European Champion. Kotka syberyjska Wolnushka uzyskała drugą nominację do tytułu European Champion.

Dnia 5 i 6 maja 2007 r w Wilnie (Litwa) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #7123). Wystawiliśmy kocura tajskiego Dofin w XIII klasie wystawowej. Kocur tajski Dofin wygrał w swojej klasie i uzyskał pierwszą nominację do tytułu Champion. Drugiego dnia Dofin uzyskał drugą nominację do tytułu Chamion i był nominowany do BIS.

Dnia 2 i 3 czerwca 2007 r w Toruniu odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #7188). Wystawiliśmy kocura tajskiego Dofin w XIII i XI klasie wystawowej. Kocur tajski Dofin wygrał po raz trzeci w swojej klasie  i uzyskał tytuł National Champion. Drugiego dnia Dofin uzyskał pierwszą nominację do tytułu International Chamion. Pierwszego i drugiego dnia Dofin był nominowany do BIS-ów.

Dnia 23 i 24 czerwca 2007 r we Wrocławiu odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #7191). Pojechaliśmy na jeden dzień wystawy i wystawiliśmy kotkę tajską Terra w V klasie wystawowej, kocura tajskiego Dofin w XI klasie wystawowej i miot kociąt syberyjskich. Obydwa koty uzyskały nominację do tytułów, a miot kociąt był nominowany do bisów.

Dnia 14 lipca 2007 r w Mersrags (Łotwa) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License # 7198). Pojechaliśmy na jednodniową wystawy i wystawiliśmy kotkę tajską Terra w V klasie wystawowej i kocura tajskiego Dofin w XI klasie wystawowej. Obydwa koty były nominowane do BISów. Terra zdobyła 3 nominację i uzyskała tytuł GREAT EUROPEAN CHAMPION, a Dofin zdobył 3 nominację i uzyskał tytuł INTERNATIONAL CHAMPION.

W dniach 25 i 26 sierpnia 2007 r w Tallinnie (Estonia) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License # 7230). Pojechaliśmy na wystawę i wystawiliśmy kocura tajskiego Dofin w IX klasie wystawowej. Pierwszego dnia Dofin uzyskał pierwszą nominację do tytułu Grand International Champion. Drugiego dnia z powodu braku drugiego sędziego Dofin nie był oceniany.

W dniach 13 i 14 października 2007 r w Budapeszcie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License # 7301). Wystawiliśmy kotkę syberyjską Wolnushka i kocura tajskiego Dofin w VII klasie wystawowej. Kotka Wolnushka uzyskała tytuł European Champion, a kocur Dofin uzyskał pierwszą nominację do tytułu European Champion. W dniach 6 i 7 października 2007 r w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License # 7298). Wystawiliśmy kotkę tajską Terra w III klasie wystawowej i kocura tajskiego Dofin w IX klasie wystawowej. Kotka Terra uzyskała pierwszą nominację do tytułu WORLD CHAMPION i była najlepszym kotem IV kategorii. Kocur Dofin był dwukrotnie nominowany do BIS i uzyskał tytuł GRAND INTERNATIONAL CHAMPION.

W dniach 10 i 11 listopada 2007 r. w Lublinie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License # 7124). Wystawiliśmy kocura tajskiego Dofin w VII klasie wystawowej.  Kocur tajski Dofin uzyskał drugą nominację do tytułu European Champion, był nominowany do BIS i zdobył tytuł BEST OPPOSITE SEX.