wystawy 2008

  • by

W dniach 12 i 13 stycznia 2008 r. w Rimini (Włochy) odbyła się Światowa Wystawa Kotów Rasowych (License # 8002). Wystawiliśmy kotkę tajską Terra, kotkę syberyjską Wolnushka i kocura tajskiego Dofin. Terra uzyskała 2 nominację do tytułu World Champion. Wolnushka uzyskała 1 i 2 nominację do tytułu Great European Champion i dwukrotnie była nominowana do bisów. Dofin uzyskał tytuł EUROPEAN CHAMPION i uzyskał 1 nominację do tytułu Great European Champion.

W dniach 8 i 9 marca 2008 r. w Lublinie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License # 8040). Wystawiliśmy kotkę syberyjską Wolnushka i Flora i kocura tajskiego Dofin. Wolnushka dwukrotnie wygrała wystawę (1 dnia egzekwo), zdobyła tytuł GRAND EUROPEAN CHAMPION i uzyskała 1 nominację do tytułu World Champion. Kocur tajski Dofin zdobył 2 miejsce na wystawie i uzyskał drugą nominację do tytułu Grand European Champion. Kotka Flora uzyskała 1 i 2 nominację do tytułu Champion.

W dniach 15 i 16 marca w Rydze (Łotwa) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License # 8023). Nasza kotka tajska TERRA zdobyła tytuł WORLD CHAMPION. TERRA jest pierwszą w Polsce kotką tajską, która uzyskała tytuł WORLD CHAMPION. Na zakończenie kariery wystawienniczej Terra dwukrotnie uzyskała tytuł „BEST OPPOSITE SEX „. Kocur tajski Dofin uzyskał tytuł GRAND EUROPEAN CHAMPION i uzyskał 1 nominację do tytułu World Champion, był nominowany do bisów i dwukrotnie zajął IV miejsce zdobywając tytuł „BEST OF BEST IV”.

W dniach 12 i 13 kwietnia w Saint Petersburgu (Rosja) odbyła się Światowa Wystawa Kotów Rasowych (License #8024). Nasza kotka syberyjska WOLNUSHKA zdobyła tytuł WORLD CHAMPION. WOLNUSHKA jest pierwszą w Polsce kotką syberyjską, która uzyskała tytuł WORLD CHAMPION. Na zakończenie kariery wystawienniczej Wolnushka pierwszego dnia uzyskała tytuł „BEST OF VARIETY”, a drugiego dnia pokonując 670 kotów zajęła 3 miejsce na wystawie uzyskując tytuł „BEST OF BEST III”. Nasz kocur tajski DOFIN zdobył tytuł WORLD CHAMPION. DOFIN jest drugim w Polsce kocurem tajskim, który uzyskał tytuł WORLD CHAMPION.

W dniach 19 i 20 kwietnia w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #8057). Nasza kotka tajska Hera zdobyła 1 i 2 nominację do tytułu National Champion, a kotka syberyjska Flora uzyskała tytuł NATIONAL CHAMPION.

W dniach 26 i 27 kwietnia w Ebensee (Austria) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #8044). Nasza kotka tajska Hera uzyskała tytuł NATIONAL CHAMPION i zdobyła 1 nominację do tytułu International Champion. Pierwszego i drugiego dnia Hera była nominowana do BIS i uzyskała tytuł „BEST OPPOSITE SEX”. Kotka syberyjska Flora zdobyła 1 i 2 nominację do tytułu Interational Champion.

W dniach 31 maja i 1 czerwca w Wilnie (Litwa) odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #8369). Nasza kotka tajska Hera uzyskała tytuł INTERNATIONAL CHAMPION.

W dniach 4 i 5 października w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #8371). Nasza kotka tajska Hera uzyskała 2 nominacje do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION i dwukrotnie była nominowana do BIS-ów.

W dniach 13 i 14 grudnia w Opolu odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (License #8414). Nasza kotka syberyjska Flora zdobyła trzeci certyfikat CACIB i w ten sposób zdobyła tytuł INTERNATIONAL CHAMPION. Drugiego dnia wystawy kotka syberyjska Flora uzyskała pierwszą nominację do tytułu Grand International Champion.